Vývoj softvéru

Naše scrum tímy v Everlution tvoria profesionálni a skúsení programátori, ktorí sa špecializujú na rýchly vývoj bezpečných webových a mobilných aplikácií. Dodržujeme overené a odporúčané postupy už od prvých nákresov systému a začiatku vývoja, až po následnú starostlivosť o spustený systém a jeho optimalizáciu.

Technológie

Z pohľadu jednoduchej integrácie developerov a udržiavateľnosti softvéru obhajujeme open-source produkty. Používame viaceré aktívne podporované a pravidelne testované vývojárske nástroje, knižnice a frameworky. Naše projekty sú primárne založené na LAMP stack, PHP7, Symfony framework, aplikačných kontajneroch Docker a Amazon AWS.

Naši klienti často vyžadujú rozsiahle spracovanie štruktúrovaných a neštruktúrovaných dát, a preto pri vývoji využívame služby ako Elastické vyhľadávanie (Elastic search), Redis alebo message queues. V súlade s týždennými cyklami dôsledne testujeme jednotlivé, vopred definované časti projektu, ktoré následne kontinuálne integrujeme do celého systému.

Neustále vzdelávanie

Naša práca nás baví a preto nás neustále lákajú nové výzvy. Vďaka pravidelnému vzdelávaniu v Everlution University držíme krok s najnovšími trendmi vo svete technológií. Pravidelne si vymieňame nové poznatky a spôsoby efektívnej práce.

Prispievame do odbornej komunity, napríklad formou blogových článkov, prednášaním na univerzitách alebo testovaním a recenzovaním open-source softvéru.

Everlution developers
Everlution developers

Pusťme sa do toho

Ste pripravený využiť naše odborné developerské služby? Kontaktujte nás a dohodneme si stretnutie, kde spolu preberieme vaše podnikateľské alebo technické požiadavky.

Kariéra v Everlution

Chceš sa pridať do nášho tímu? Vieš sa rýchlo adaptovať novým postupom a technológiám? Máš chuť učiť sa nové veci a ľúbiš svoju prácu? Vyhovuje ti niektorá z nasledovných pozícií?

PHP mid-level developer

PHP senior web developer

Cookie taster