Náš tím

Everlution je úžasná kombinácia myslí s citom pre biznis, dizajn a softvérový vývoj - je kombináciou všetkých ľudí, ktorých potrebujete na rýchle pretavenie vašich nápadov do reality. Prosperujeme tým, že inšpirujeme našich klientov a pomáhame im prinášať na trh projekty, ktoré raz možno zmenia svet.

Na čele tímov

Sam Rickett

Sam Rickett

Technický odborník

Sam je zakladateľom Everlution. Ako softvérový developer, so silným obchodným inštiktom, má aktívny prístup k spolupráci s klientami a na rozvoj vlastných projektov, ktoré sa časom rozrástli do samostatných spoločností. Počas svojej 15-ročnej kariéry dohliadol na úspešné spustenie desiatok vysoko kvalitných webových stránok pre klientov, ktorým priniesol škálovateľné a robustné riešenia s nízkymi prevádzkovými nákladmi. Filozofiu spoločnosti odráža jeho neformálny a pracovitý štýl. Sam má titul BSc (Computer Science) z University of York a je vášnivým podporovateľom iných podnikateľov v Londýne, a to na scéne technologických start-upov.

Michael Doyle

Michael Doyle

Rozvoj firmy

Michael je zodpovedný za rozvoj podnikania a inkubačné služby pre technologické start-upy v spoločnosti Everlution. Má kombináciu podnikateľských a investičných bankových skúseností, ktoré získal počas 20 rokov práce v spoločnostiach Quayle Munro, The van Tulleken Company a Credit Suisse. Bol poradcom pri tvorbe stratégií, zvyšovaní kapitálu, fúziách a akvizíciách pre množstvo start-upov v oblasti technológií, ako aj existujúcich spoločností v oblasti technológií a médií. Michael má titul BA (Biochemistry) z Dartmouth College a titul MPhil (Economics) z Oxfordskej Univerzity.

Miroslav Demovic

Miroslav Demovič

Bezpečnosť

Miro stojí na čele rozrástajúceho sa tímu, zameraného na bezpečnosť informácií. Jeho tím pracuje na tom, aby bola bezpečnosť zasadená do každého projektu, už od jeho úplného začiatku. Celý tím rýchlo reaguje na nové informácie z oblasti softvérových útokov, a tak chránia webové stránky klientov. Miro má 15 rokov skúseností v oblasti programovania, zabezpečovania sietí, penetračného testovania a bezpečnostných auditov, vrátane digitálnej forenznej analýzy. Miro hosťuje prednášky na Slovenskej Technickej Univerzite, je držiteľom titulu MBA zo City University of Seattle a je Certifikovaným Etickým Hackerom.

O Everlution

Spoločnosť Everlution bola založená v roku 2004 a tvorí ju úzko prepojený tím štyridsiatich inžinierov so sídlom v našich kanceláriách v Bratislave a Londýne. Rozvíjame sa na základe riešenia zložitých problémov so zaujímavými dátovými súbormi, v často kritickom prostredí. Ako profesionáli v našich oblastiach sa neustále učíme a zlepšujeme, aby sme mohli efektívne rozvíjať bezpečné a výkonné webové aplikácie.

Okrem toho sme aj ľudia, preto sa radi bavíme a sme hrdí na našu prácu. Keďže sídlime v centre Bratislavy, náš tím je dobre kŕmený a poctivo dodržiava pitný režim.

Znie práca v Everlution ako správna aj pre teba? Vždy hľadáme ľudí, ktorí môžu priniesť do tímu niečo nové a cenné.

Kontaktuj nás